Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp
04:19
12,181,979
Reddit
AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
"Ki me lyp" music video performed by Butrint feat. Real & Blunt
Butrint on Instagram: instagram.com/butrintofficial
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
Music: CekicBeats
Melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa & Real
Mix by: Florent Boshnjaku
Styling: Diana Qerimi
Video: Entermedia
(C) Butrint Imeri, 2015

Коментара
 • klea idrizi
  klea idrizi

  2021??

 • Nadine Hartwig
  Nadine Hartwig

  Sehr schön dieser Song 😍❤

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  6years🔥🎉

 • Elisjona
  Elisjona

  6 years’ my fav song 🥰

 • Doruntina isufii
  Doruntina isufii

  6 yeas ago todayyy

 • Olta Bajrami
  Olta Bajrami

  Edhe pak edhe 6 vjett

 • Pierre DIRIL
  Pierre DIRIL

  Chef d'oeuvre 🇦🇱❤️

 • idek ?
  idek ?

  Ah kto keng perla te pavdekshme 2021 still here

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti

  Real1 ma i forti tash e 20 vjet

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti

  Shaollinat e shtinen ne loje ket far fmiaqi edhe sjau din bile

  • Xhavit Haliti
   Xhavit Haliti

   @Ρoμίνα 12 hahahahahahah

  • Ρoμίνα 12
   Ρoμίνα 12

   Në fakt ky "fmiaqi i ka shti në loj kto se nga 20vjet karriere kto konga ma e dhezt e *shaollinave është kjo😊😎

 • Dion Mehmeti
  Dion Mehmeti

  Like kush e ndegjom ne 2021

 • mafiozja••ktu••xxx
  mafiozja••ktu••xxx

  2021😳🤤awww hitt hittt😚❤️❤️🌿

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  Edhe pak edhe plot 6vite që kjo këng dëgjohet si ditën e 1 🤩🥰🔥

  • Aida Gulabi
   Aida Gulabi

   Shum e vertet😍🔥

 • Ini. I
  Ini. I

  2021??😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gangsta Paradise
  Gangsta Paradise

  2021?:)

 • Dea Manaj
  Dea Manaj

  2021?

  • Ada Bregu
   Ada Bregu

   @mafiozja••ktu••xxx pp

  • Leonita Latifi
   Leonita Latifi

   of korsss🤝

  • Noname
   Noname

   Gjith dites

  • Shqipdon Surdulli
   Shqipdon Surdulli

   Sa te duash

  • Klea Gordi
   Klea Gordi

   👍🏽💜

 • my broke
  my broke

  2021

 • Faton Ramadani
  Faton Ramadani

  Sot e kam degjuar kete kenge per here te pare. A eshte inspiruar kenga nga Justin Timberlake - Cry Me A River?

 • Eno Kasmi
  Eno Kasmi

  Ki me lyp muzik si kjo 🔥🔥

 • TRINTUSHI_KIDUSHI_TAYNUSHI_LORI_ZIKI
  TRINTUSHI_KIDUSHI_TAYNUSHI_LORI_ZIKI

  Like kush pe degjon ne 2021

 • Berat Krasniqi
  Berat Krasniqi

  ZHITA babooo e ka kall tripin 🤝👊👊

 • Lami Maks
  Lami Maks

  Respect ✊ #shaulingang like komentin

 • ALEJNA _ OFFICIAL_
  ALEJNA _ OFFICIAL_

  sa vdes per kte kenge butrint love you so much kingi 😍😍😍😍😘😘😘😘😘

 • Wlvis
  Wlvis

  butrinti osht si osht varikars e tgjitha po kjo konga e lezecme

 • Edona muriqi
  Edona muriqi

  Oh wow beautiful voice

 • Anxhela Hasi
  Anxhela Hasi

  Kush po e degjon ne 2021

 • Despina Myftari
  Despina Myftari

  Still 2021 ?

 • berie hallidri
  berie hallidri

  Like kush vazhdn e degjon ne 2021😍😍❤❤

 • AlboZ ShqiP
  AlboZ ShqiP

  2021

 • pej 03
  pej 03

  2:35 butrinti pa mjeker...

 • Ibrahimi Erona
  Ibrahimi Erona

  Zemer

 • xhoana licollari
  xhoana licollari

  ❤️❤️

 • Phoenix
  Phoenix

  Like who is hearing these times

 • sara sara
  sara sara

  Kenga ime e preferuar 😍😍

 • Çlirim Xh
  Çlirim Xh

  Hehe hala ngohet >3

 • NARCIS
  NARCIS

  5 vjet kan kalu dhe akoma ex-i o tu e lyp dikon si mu😊😎

 • Ganimete Shamolli
  Ganimete Shamolli

  Ka mu ba Justin Timberlake I dyt stilin e ka qashtu

 • Ani Ani
  Ani Ani

  5 vite pasi ka dal kenga dhe un sjam ber mbret

  • Eni Eni
   Eni Eni

   Sbehet llaf

 • Doruntina isufii
  Doruntina isufii

  fav song

 • KARTELL KS
  KARTELL KS

  🔥🔥🔥

 • Amarildo Caushllari
  Amarildo Caushllari

  Ki me lyp diken si mu 😔😔😔🌏🌏🌏💙💙💙💙💙💙💙🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT

  2020

 • •Era•
  •Era•

  Like kush e ngon 2020

 • Amarildo Caushllari
  Amarildo Caushllari

  Superrrrr breeee brooo

 • klea idrizi
  klea idrizi

  Anyone on 2020 here✨✨✨✨✨

 • Deppy Xh
  Deppy Xh

  👌👌👌👌👌

 • M. B.20
  M. B.20

  Kush e degjon ne 2020?

 • Erilda Mera
  Erilda Mera

  E vetmja keng e Butrintit qe ja vlen 😂

 • Ina Aliu
  Ina Aliu

  2020

 • •Era•
  •Era•

  Like kush po ngon 2020 Gjith kam me ndegju!sepse eshte jeta jem butrinti

 • Ermal Berisha
  Ermal Berisha

  2020

 • dododo lol
  dododo lol

  Like kush e ngon Hala bitchesss

 • Erisa Robi
  Erisa Robi

  jajfakCsocKsoxNsoca OfanwoxNmafanOcansoga wmjstKsisjensmdosgnMshemsGosgwmmagOXsnLgzma. sgoscs Msgsjjscbnsgdosjskgjskadbkgsnsmbksgsjufsj Scwnmsgsjsgosgnamwgakyjeb snap nVanshaogwnamgaksowgnwmahFjwiahahahshisgshskjsjshehjehsghakajwhhGjwmajUwhhsnshfhwhgahamjfwhnkjzhshhsnsgjajahshisvnMahwhaghwmagaoac amagnMgmqgan. Uhw ansfosb JxjaoCNkf fabmsgakcNshcajacnKacnzgBnsjagnoscnwkagksgajkahsshshhJsgJahgGskhJsnJ

 • Amarildo Caushllari
  Amarildo Caushllari

  Super hit je me i miri ❤❤❤

 • Klea Robi
  Klea Robi

  BsagaoacsnmabzozcnsmBkakabznksbzjshzugzs

 • Matteo Gjoni
  Matteo Gjoni

  2 0 2 0 👇

 • •Era•
  •Era•

  Like kush e ngon 2020

 • Ajsa Memaga
  Ajsa Memaga

  Like kush e degjon ne 2020. Please. 👇👇

 • gym journey
  gym journey

  2020

 • Fjoralba Berberi
  Fjoralba Berberi

  28 korrik 2020🥰

 • Erisa Robi
  Erisa Robi

  HzcJmscszviavoI mq kafa Js9csk zj

  • Erisa Robi
   Erisa Robi

   Gxg

 • Erisa Robi
  Erisa Robi

  Haca K9cak m BKVkVKBma KhBJVjavao kdbzgzuhshsvjGsjsg

 • Daniela Nazeraj
  Daniela Nazeraj

  2020 hit❤❤❤

 • Albesa Limani
  Albesa Limani

  Cjvjvnvncbvhvjkvb

  • Albesa Limani
   Albesa Limani

   Hfuchcjtixnchcngxjdjcjfjcnjjnrnxnxnxnxncbx bccfhdjdjfjxbhnchgbfncfncjfhfhhhfhfhhfhfufhgfu bbhhmkm

  • Albesa Limani
   Albesa Limani

   Hxhchvnvhvjvjvjvjvjvjbjvjvjvvvhhvcjcnchcb,xcbxvjcbcmxjxnxcnxbcnvnnvbgfjhfffhhjjkk

 • Albesa Limani
  Albesa Limani

  Fhhvjvhvjjchvjvhvvfhfhncfbnxg bvvxaaacbbcjcjbbjchnjghg Ncbnmghdydjhcjchchvjchchfurhfhcjfjfhdhhhbcbbbh .. Bfncnnn. Jckfcjcncncbbncjfncnccbxnccbfhdhfhfhfuhdhrhfjfhfhfhfbfhfnvcjcjjfjcjfjcjhfuf Fufhcjvjfhfhxvkhhncbjvnvjvb fjfbxhxhxnxmxr. Bffjfgbjcncffvkh

 • gym journey
  gym journey

  Ishte nje kohe kur Blunt&Real nuk ishin prekur nga demoni

 • Milot FN
  Milot FN

  2020🔥🔥🔥🔥💥💥🔊🔊

 • Rezo Rezo
  Rezo Rezo

  ❤❤N❤❤

 • Ersa Dinaj
  Ersa Dinaj

  2015-2020 🥵🔥🔥❤❤

 • z
  z

  Butrint looks gay without a beard 🤣🤣

 • Luljeta Hoxha
  Luljeta Hoxha

  🥰🥰🥰

 • Besart Merlina
  Besart Merlina

  Butrint ti je dhe do te jesh gjithmone kengetari me i pelqyer nga te gjithe . BUTRIORSE DERI NE VDEKJE. Faleminderit qe egziston.Seni Seviyorum Butrint.🌟👑💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Ꭰც.RENIS18
  Ꭰც.RENIS18

  Edhe mbas 10vitesh do degjohet kjo keng sepse eshte perfekte dhe ste merzitet kur

 • Servis Tosi
  Servis Tosi

  Sa i mir je butrint te du shum ♥️😍😘😍😘

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha

  👍👍😎😎😎

 • Milot FN
  Milot FN

  ?

 • Milot FN
  Milot FN

  2020

 • Denisa butrinti denisa
  Denisa butrinti denisa

  Fansat e trinrit 2020 💖💖💞

 • Mendis Prizreni
  Mendis Prizreni

  Aqw Th

 • Mendis Prizreni
  Mendis Prizreni

  A Rh

 • Jetmire imeri
  Jetmire imeri

  Boll je I jeshem po kush ste don ty ? Net shkon me ni fjal rts !

 • asja p24
  asja p24

  Like kush po e dgjon tani 12/05/2020 00:10

 • Tirana Music Channel
  Tirana Music Channel

  @shaolingang planeti Namek 🌊💦

 • Artiola Saiti B B
  Artiola Saiti B B

  Super kenge o Butrint Imeri bravo te lumte Real Blunt Super Kange e mire Dashnije Ki me lyp Je nje Super Kengetare o Butrint suksese ne te ardhemene

 • BRIGEN GJEKA
  BRIGEN GJEKA

  Like te gjithe fansat e butrintit dhe kush e nigjon ne 2020

 • Al a
  Al a

  super keng esh 2015 _2020 ne vahzdim hiti bukur

 • LYRICS universe
  LYRICS universe

  BUTRINT KINGU IM BRAVO!!

 • ina ina
  ina ina

  5 years oohh hala ngohet🤪👑

 • Elda Arifaj
  Elda Arifaj

  My fav song today 5years🤩🔥

  • Elda Arifaj
   Elda Arifaj

   EXTRA HITS Butrint Imeri Prita😍

  • EXTRA HITS
   EXTRA HITS

   Which other song do you also like the most by butrint after this one?

  • Preng Totraj
   Preng Totraj

   Dfs

  • muharrem Basha
   muharrem Basha

   @Aleks Krishti 00pp

  • OFIR MIRZOYV
   OFIR MIRZOYV

   Zamira Tarko קקק

 • Mira Jahollari
  Mira Jahollari

  Je nje Bombe, te lumte goja, 😍😍😍😍Pershendetije nga Italia

 • Merisa
  Merisa

  Ki me lyp 2020 👏👏👌

 • Rukela Bani
  Rukela Bani

  Super te uroj suksese zmr ime ♥️♥️♥️❤💓❤💓❤❤💓❤♥️❤❤💖💖💖💖🥰

 • Esmerilda Ceka
  Esmerilda Ceka

  😍😍😍😍😍 kjo keng esht nje super keng bravoo un edhe sot e kesaj dite e degjoj shum her ne dit🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Sandri Balliu
  Sandri Balliu

  Te gjitha kenget e tua nuk kane komente .Jane te mrekullueshme

 • BABA BOOS8
  BABA BOOS8

  2020

 • Egzon Krasniqi
  Egzon Krasniqi

  Nje nder kanget me te mira shqip. Perfekt bashkepunim 🍾👏

  • BRIGEN GJEKA
   BRIGEN GJEKA

   Shume e vertete.Kengetari me me shume sukses ne estrade.@butrint.official

 • Shqipe Sinani
  Shqipe Sinani

  kush e degjon kete kengen 2020🤗😍🥰🥰❤❤🤩🤩👏👏❤❤

 • Migena Panariti
  Migena Panariti

  Shko me k shko

 • URIMM 07
  URIMM 07

  *Like kush e ndegjon ne 2020!*

 • Anna Parker
  Anna Parker

  Like kush e degjon ne 2020..🖤

Потврди
Majk - Dashni
03:49
51 мил
Capital T - RRUSHE
03:26
1,7 мил
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
68 мил
Capital T - RRUSHE
3:26
1,7 мил