Butrint Imeri - Për një dashuri (Acoustic)
03:06
1,309,519
Reddit
Stream or Download „Për një dashuri (Acoustic)“ by BUTRINT IMERI here 🎧
butrintimeri.lnk.to/Acoustic 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Audio production by Mixey
Video production by Valon Aziri
Guitar arrangements and played by Astrit Stafai
Cajon played by Ertan Ilyaz
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Butrint on Instagram: instagram.com/butrint_official
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Коментара
 • bybutrinti
  bybutrinti

 • bybutrinti
  bybutrinti

  One year ago❤

 • lit games
  lit games

  Yasmniaa

 • Alesia Imeri
  Alesia Imeri

  😍 Love it

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  Ju keni një zë të shkëlqyeshëm që shkrihet😊😄

 • Eljana Buci
  Eljana Buci

  te shkon shum kjo keng

 • redi cc
  redi cc

  😂🐢si💩

 • bybutrinti
  bybutrinti

 • Nuki Nuk
  Nuki Nuk

  A mundesh nje kong per mu me qit

 • Youness andi
  Youness andi

  M'y from morocco 🇲🇦🇲🇦🇲🇦

 • Albine Shala
  Albine Shala

  Mu Po me pelqen Pa ndegju akoma Textin❤️

 • xha sulo
  xha sulo

  Dikush te me japi notat per kitare ju lutem 🙏😭

 • Bede Xhomara
  Bede Xhomara

  Ooooooo9ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 • Enis Ramadani
  Enis Ramadani

  900k

 • 123 45
  123 45

  Nje ze te mrekullueshme ♥️😍😍♥️😘😘😘💕❤️❤️❤️

 • ina ina
  ina ina

  1M just acoustic

 • Esmeralda Luta
  Esmeralda Luta

  1M🤤👅

 • Its me
  Its me

  O shpirt👉❤👈 Can't wait to meet and hug you🥺🌏

 • Its me
  Its me

  Woww 1 mily

 • Iseni D.Enuara
  Iseni D.Enuara

  👌👌👌👌

 • Denis Muca
  Denis Muca

  Like kush e degjon ne 2015🔥🇦🇱

  • ina ina
   ina ina

   @Denis Muca hahaha atje rri pra

  • Denis Muca
   Denis Muca

   @ina ina jo un vi nga e kaluara😂

  • ina ina
   ina ina

   2020 doje te thoje😂

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Ndjenjat krejt u treten💔💨

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Ti lakmove ne pasurii💵💸

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  A e harrove ket dashnii💔😍

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Ti qe sot je me tjeter kend💔💯

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Zemra akull sdon mo falje😢💉🥃

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Tash cdo nat mke po me pi🥃

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Per nje dashuriii

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Gjersa un pas teje dua dhe zdua te vdes😇💉

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Ndonse lotet nk i meritoj😭😢💉

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Per tyyy💉😍😇

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Pse me ben te vuaj un😍💉

 • ina ina
  ina ina

  Soon 1M

 • stela Stela
  stela Stela

  Kenga me e bukur qe kam degjuar nga hitet e tua ❤️

 • FLUTURA Sinani
  FLUTURA Sinani

  nonen

  • flavio sinani
   flavio sinani

   Bravo

 • FLUTURA Sinani
  FLUTURA Sinani

  robt

 • FLUTURA Sinani
  FLUTURA Sinani

  motren

  • flavio sinani
   flavio sinani

   Hallall

 • ina ina
  ina ina

  💔

 • Taulant Dhamo
  Taulant Dhamo

  Ermalit i merr te keqen ti

 • ina ina
  ina ina

  900k 🔥

 • Noni Vishi
  Noni Vishi

  🤩

 • Noni Vishi
  Noni Vishi

  😍

 • Noni Vishi
  Noni Vishi

  🤗

 • GRIOLDA 96
  GRIOLDA 96

  ❤️

 • Klevisja Mera
  Klevisja Mera

  ☺😊❤💖💓💛

 • Bashkim Dauti
  Bashkim Dauti

  😍😍

 • Ilir Ilir
  Ilir Ilir

  I love you

 • Sevdije Krasniqi
  Sevdije Krasniqi

  Te dua Butrint Imeri

 • Dren Gërvalla
  Dren Gërvalla

  Je ma i miri Butrint. Te lumt. E ke zerin me te mire.

 • Elion Gaming TV
  Elion Gaming TV

  Nese e pelqeni kengen mos harroni hyni te kanali im dhe beni subscribe zoti ju bekofte familjen

 • Fjoralb Nebihi
  Fjoralb Nebihi

  ♥♥♥♥Shume e bukur Butrint Imeri ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • Luard Tafaj
  Luard Tafaj

  Super 😊😊😍😍

 • kico play fotball
  kico play fotball

  Omg its so beutiful song

 • anisa rexhepi
  anisa rexhepi

  Love 💕 jou bravo 👍 🥰😘💋🤩😍🥰😘bravo Shom mejr e ke ke do bravo

 • butriorse to death
  butriorse to death

  Te amo ❤❤❤❤❤❤

 • Ghost Arthur
  Ghost Arthur

 • Andi.Sh2
  Andi.Sh2

  Sa like behen per butrintin like kush mendon se butrinti eshte me i bukuri 😍❤

 • Anxhi Muja
  Anxhi Muja

  Ze te bkr ka

 • Fitim Osmani
  Fitim Osmani

  ME PELQEN SHUM ZERI I BUTRINTIT 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜💛💜

 • Fitim Osmani
  Fitim Osmani

  LIKE KOMENTIN TIM KUSH E DON BUTRINTIN❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜

 • idaa Brakaj
  idaa Brakaj

  O dashuria ime ti te vdess un per tyyy

 • gerantina gazidede
  gerantina gazidede

  Tuyyg😈

 • Gea
  Gea

  Ok interprentim i bukur, por Ermalit i shkon me shume kjo kenge meqe eshte creator i kenges😊

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhaus

  ky esht engjelll

 • Samir Kurtalani
  Samir Kurtalani

  Oj loqk

 • Gucci Gucci
  Gucci Gucci

  kush me thot marken e asaj kemishe se e kam par vite me par e kam harru marken ?

 • Vasiliki misha
  Vasiliki misha

  ❤️ ❤️ ❤️

 • mery _queen
  mery _queen

  ♥️♥️♥️♥️♥️i love you♥️♥️♥️♥️

 • Rafet Ademi
  Rafet Ademi

  👏👏

 • Bora Disha
  Bora Disha

  Super urime Butrint

 • GRIOLDA 96
  GRIOLDA 96

  ❤️

 • M. Échographie
  M. Échographie

  #Trends

 • Ol Pip
  Ol Pip

  Bravo Trinti. Kush mendon qe Butrinti eshte ma i bukuri ne bot bane like🙏🏻❤️

 • anila demaj
  anila demaj

  edhe une respek per tyy

 • anila demaj
  anila demaj

  Te duaaa tint shumm i bukur

 • Armando Lushi
  Armando Lushi

  Kkx

 • Allison Ospina
  Allison Ospina

  Love this! ❤️❤️❤️❤️❤️

 • ina ina
  ina ina

  🥰🥰😍

 • Hyrisha Krasniqi
  Hyrisha Krasniqi

  Wowww

 • Trendtime Posta
  Trendtime Posta

  Jeta jem te don shum Albesa Dugolli

 • Shpendi Shyti
  Shpendi Shyti

  I love you

 • Elios Tora
  Elios Tora

  Bravo 🔥🔥

 • MP Show
  MP Show

  😘😘😘😘 nga eliza

 • Butrioorse forever
  Butrioorse forever

  Te du te du te du te du te du te du te du te du te du te du te du shum my life ❤️💚

 • Kushtrim Musa
  Kushtrim Musa

  Nice

 • Valon Neziri
  Valon Neziri

  Mkalli

 • GuilleCC
  GuilleCC

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 • Drita Meta
  Drita Meta

  Butrinti eshte kengetari me i mire ne bote. Kush mendon keshtu si un like dhe koment.

 • Ylmi Sopa
  Ylmi Sopa

  Shume bukur edhe versioni yt👌

 • Stv SgravenHage_
  Stv SgravenHage_

  This is absolutely amazing!!🥺✨

 • Video SHIP
  Video SHIP

  Bravo 👏 mashalla

 • Luiza Uka
  Luiza Uka

  kujt i pelqen butrinti te beje like dhe kujt nuk i pelqen te beje coment mua me pelqen shume😘😘😍😍😍❤❤❤💋💋💋❤❤

 • Truri Fantastik
  Truri Fantastik

  Shko bje gjum se ora 8 mu qu heret me shku shkoll „ new school „

 • Dinore Zekolli
  Dinore Zekolli

  🥰💝💗💜😘🥰

 • Sky Gold
  Sky Gold

  😍

 • rozarta lekaj
  rozarta lekaj

  Ti qe e ben like kete bash aksident ishalla se na cment🙄

  • Adrian Vucaj
   Adrian Vucaj

   rozarta lekaj what a hell

 • Kristi Gorreja
  Kristi Gorreja

  O dashurii

 • Driton Morina
  Driton Morina

  Bravo kingi

 • Rinor Kabashi
  Rinor Kabashi

  butrint perhaj flokat hahhahhahahahah

  • Dorjana Fera
   Dorjana Fera

   Ni7j77, 6 di uyhhhhhhhuyyyyyyyy 6 di, hobbit

 • Nela Tafa
  Nela Tafa

  Love you 💋❤❤💋❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤💋❤💋❤

Потврди