Butrint Imeri - Kush? (Acoustic)
02:18
724,208
Reddit
Stream or Download „Kush? (Acoustic)“ by BUTRINT IMERI here 🎧
butrintimeri.lnk.to/Acoustic 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Audio production by Mixey
Video production by Valon Aziri
Guitar arrangements and played by Astrit Stafai
Cajon played by Ertan Ilyaz
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Butrint on Instagram: instagram.com/butrint_official
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Коментара
 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  🥰👏👏👏

 • bybutrinti
  bybutrinti

  One year ago❤

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  A kom gabu qe fotografit tone hala jam tu i ru E kongt tona un hala jam tu i ngu😔

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  Un e di jam tut mungu🥺

 • unicorn addi
  unicorn addi

  Si une ♥️♥️

 • unicorn addi
  unicorn addi

  Like kush e do Butrintin

 • Esmeralda Luta
  Esmeralda Luta

  Oyhh vdeksha

 • albiona albiona
  albiona albiona

  Je ma i mir ne bot te dua 😘😘😘🥰🥰🥰💞💞

 • ema kadishani
  ema kadishani

  Eh kush ta fshin oh, Lotin n sy, Kush ta fshin,, Lotin sy Lotin n sy Lotin n sy Kush ta fshin, ,, Edhe Kur to shkove ti veten e lendove

 • K K
  K K

  This Voice 😍😍

 • Qendresa Maloku
  Qendresa Maloku

  E dua

 • Chamodi Wathsala
  Chamodi Wathsala

  I can’t believe his voice super 😍

 • Amada Mancelli
  Amada Mancelli

  Beautiful voice❤🥰

 • Rexhep idrizi
  Rexhep idrizi

  Te dua shum

 • Dudu Sa
  Dudu Sa

  ma mir Po knonktuu sesa aty me videoklip😍😍🥰🥰

 • Denisa butrinti denisa
  Denisa butrinti denisa

  Je zemer 😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤

 • elda berisha
  elda berisha

  E kush ta fshin Kush ta fshin ty lotin n'sy Kush ta kthen buzqeshjen ty a t'don aj Qysh t'kom dasht un ty A ke harru Çdo deshire ta kom plotsu Une e di Jom tu t'mungu Njejt si ti prej kur je shku a u kon gabim Qe kejt ti kom len n'fillim qa ki dasht ma shum qa ki dasht ma shum une veq ty a kom gabu Qe fotografine tone Hala jom tu e ru e kenget tona une hala jom tu i ngu ku kena gabu Ku kena gabu Lotin n'sy Lotin n'sy Kush ta fshin ty Tash o von Tash o von Per mu kthy ti lotin n'sy lotin n'sy Kush ta fshin ty Edhe kur ti shkove Ti veten e lendove O sa shume gabove Kur ti shkove (X4) Shkove shkove shkove REF .2X) E kush ta fshin Kush ta fshin ty lotin n'sy Kush ta kthen buzqeshjen ty a t'don aj qysh t'kom dasht une ty E kush ta fshin Kush ta fshin ty lotin n'sy Kush ta kthen buzqeshjen ty a t'don ai Qysh t'kom dasht une ty .............. Ky ishte teksti nga une nese ju pelqen bone like @butrinti_official ❤️💕❤️❤️❤️

  • elda berisha
   elda berisha

   h Adri asgje

  • h Adri
   h Adri

   Faleminderit

 • gjakova jon
  gjakova jon

  bravooo

 • Keidi Kasmi
  Keidi Kasmi

  Dashuri❤❤

  • Keidi Kasmi
   Keidi Kasmi

   Yll

 • Eliza Hasanllari
  Eliza Hasanllari

  E dua zeri tend 😍😍😍😍😍

 • Denalsoul !
  Denalsoul !

  Love 💎💙

 • Magjiket Shqip
  Magjiket Shqip

  i love trinti ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • gisanto toka
  gisanto toka

  😭😭

 • gisanto toka
  gisanto toka

  Shum e llimshe

 • Samanda Selimi
  Samanda Selimi

  ❤❤❤❤❤♥️❤❤BESTIE

 • Janina -Sh
  Janina -Sh

  Superr Superr 💖💖💖

 • HOFFMAN GIANNAKOS
  HOFFMAN GIANNAKOS

  A ka munci te me tregoj noj njeri se kush po i shkruan tekset e kengeve tek tij njeriu???? MREKULLI

  • Amarildo Caushllari
   Amarildo Caushllari

   Ai shkruan vet

  • stejsi shabanaj
   stejsi shabanaj

   Me duket se ca I shkruan vet

 • Dike Bregu
  Dike Bregu

  Je me I miri Love ❤️❤️😘

 • PFK BKM
  PFK BKM

  Me te vertet kush eshte ajo qe nuk e do butrintin??? Ky te shton jeten😘💖me te vertet. Dua qe te te takoj por nuk e di a do me bie ndonjehere rasti.😔 Sepse une jam nga DIBRA. ....... Dhe nuk e di a vjen ndonjehere ne diber ti Butrint ...... Kush e do Butrinti dhe Dibren beni like komentit tim. Ju lutem🙏 Ju ruajt zoti ishalla.🙏❤💙✋💖

  • PFK BKM
   PFK BKM

   Zoti ju ruajt.🙏AMIN

 • Era Jaha
  Era Jaha

  Ich mag das lieb.

 • Butrioorse forever
  Butrioorse forever

  😘😘😘😘😘💫🤗🤗🤗

 • Sali Bala
  Sali Bala

  Kur te hargjohet njeri ,kur sdin ka me ja dhon me bo diqka te re bon sikur ti qeshtu .

 • besarta jefkaj
  besarta jefkaj

  E ku ta vshin💔lotin😢

 • Vestina Mazelli
  Vestina Mazelli

  😍💖💖

 • Arbon Shala
  Arbon Shala

  BUTRINT TË DUA SHUM ARBONI NGA ♥️🌏🥇🥰🎊

 • Egi Saliasi
  Egi Saliasi

  🥺❤️❤️

 • Alm hysaj Alm
  Alm hysaj Alm

  Te dua shum ❤❤❤👄👄

 • Gilda Petua
  Gilda Petua

  e preferuara ime 🥰😍😍😍😍😍😍😍

 • Kristi
  Kristi

  Lotin n'sy Lotin n'sy kush ta fshin ty 😭🖤

 • rafaela kodhima
  rafaela kodhima

  Amazing, i love the music 😍

 • LUIZA MALOTAJ
  LUIZA MALOTAJ

  Butrint a mundesh me 24 maj te qesesh nje kenge me titullin Luiza

 • LUIZA MALOTAJ
  LUIZA MALOTAJ

  Te dua pa fund

 • LUIZA MALOTAJ
  LUIZA MALOTAJ

  Je yll bote

 • Erona kadriu
  Erona kadriu

  ❤️❤️

 • Sara Gionno
  Sara Gionno

  Soo beautyful

  • Prince of Albania
   Prince of Albania

   Learn how to write first

  • Prince of Albania
   Prince of Albania

   Sara Gionno beautiful*

 • Merisa
  Merisa

  😍😍😍❤

 • Jorgeta Berisha
  Jorgeta Berisha

  l love youu ❤❤❤

 • Mirela Beqiri
  Mirela Beqiri

  ❤Butrint ke nje ze te mrekullueshem

 • Natalie-celine Kühn/yilmaz
  Natalie-celine Kühn/yilmaz

  Zu schön gänsehaut 😍♥️

 • Manuela Ahmetaj
  Manuela Ahmetaj

  His voice😍😍

 • Drenusha Krasniqi
  Drenusha Krasniqi

  ❤❤

  • Aridon Muhadri
   Aridon Muhadri

   👑🌟👸

 • Sarm Ass
  Sarm Ass

  🥺🥺😳🤯🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Hamit Javori
  Hamit Javori

  Bosi je

 • Esmeralda Luta
  Esmeralda Luta

  😍😍😍😭😭😭😍😍😭😭😭🤤

 • Ermonela kondaj
  Ermonela kondaj

  😍🥰

 • Feride Morina
  Feride Morina

  Triti a e ki qit gogen e re

 • Erin Gerguri
  Erin Gerguri

  Këngëtari ma i miri ne bote

 • Tefta C
  Tefta C

  Butrint ,une dhe kusherirat e mia jemi fanset e tua me te zjarrta. Ti je dhe do te jeshe gjithmone kengetari jone i preferuar! Te duam pafund!❤ nga Marilena, Egla, Klaudja dhe Megisa❤

 • Tina Tina
  Tina Tina

  Vet i fshij...😢😢😢😢

 • Ani Ta
  Ani Ta

  Nese eshte kengetari me i mir nje like

 • Xhesikaxhesi official
  Xhesikaxhesi official

  Fav song

 • 9 Xhensila Meli
  9 Xhensila Meli

  Woww cfar zeri

 • Xhuliana Gjojdeshi
  Xhuliana Gjojdeshi

  😍😍😍😍😍😍😍

 • Selime Mamolla
  Selime Mamolla

  😍😍😍

 • Anila Tatani
  Anila Tatani

  Duhet ta kishe bere me pare kete sepse eshte super😍

 • almira rexhepi
  almira rexhepi

  a eshte live??

 • Anxhela Leka
  Anxhela Leka

  Perfect 👏👏👏👏

 • Dreni
  Dreni

  Pallomat e lagta qa po te intereson ....😂😂🙋‍♂️🙋‍♂️😆😆😆😁😁🤣🤣

 • Edlira Allkoci
  Edlira Allkoci

  😍😍👌

 • el cy
  el cy

  😢

 • verona.r
  verona.r

  😣🔥🔥🔥💓💓💓😄😄😄😥😥😥

 • Anila Miza
  Anila Miza

  BUTRINT ❤⭐

 • Ersjana Lika
  Ersjana Lika

  😢😢😍😍😍😍

 • Lorena Zllanoga
  Lorena Zllanoga

  😩🥰🥰

 • Nertila Rofi
  Nertila Rofi

  Waw 😍😍

 • Marsela marsi
  Marsela marsi

  Je vertet nje mrekulli 🥰🥰😍😍😍😍😍

 • lirjana prolla
  lirjana prolla

  👑❤

 • Kristjana Mitre
  Kristjana Mitre

  Te duua shuuuume❤😘❤❤😘❤🌏🌏🌏🌏

 • Its me
  Its me

  Super hit👏

 • Artiola Saiti B B
  Artiola Saiti B B

  Super kenge o Butrint Imeri bravo te lutem loqka jem Kush. ?

 • Hi World
  Hi World

  ❤️🧿

 • Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci

  🥺❤❤❤

 • Alzana Tusuni
  Alzana Tusuni

  Love you

 • Leda Dona
  Leda Dona

  Ma i mire je❤️ Shum mir kendon, te dua shum❤️

 • Sonya A.
  Sonya A.

  e dua muzikëm tuaj😍❤

 • Malvina Dauti
  Malvina Dauti

  😍🥺

 • Ledia Ziri
  Ledia Ziri

  Melt my heart 🥺

 • Egzon Tusha
  Egzon Tusha

  🤗❤

 • Fillesa Thaçi
  Fillesa Thaçi

  Wait a damn minute🤯His voice tho🔥🤪

 • Amra Iseni
  Amra Iseni

  O Zot qfar zeri🤩

 • gersjan budani
  gersjan budani

  Ci kjo a kon konga jem e preferume dhe ka me met je ma i miri te dua

 • Klea Imeri
  Klea Imeri

  Ta zerin un ty ❤️

 • Klea Imeri
  Klea Imeri

  Your voice...😭😭❤️❤️❤️

 • my love
  my love

  ❤️❤️❤️

 • Behie Bome
  Behie Bome

  Love you 😥❤

 • Free fire Vincenzo
  Free fire Vincenzo

  Wow sa i mire ♡ ♡ ♡ ♡

 • Merlina Lacaj
  Merlina Lacaj

  E dua shume zerin tend te mrekullueshem 💖💖Apo jo fansa te butrintit?

  • Merlina Lacaj
   Merlina Lacaj

   @Manushaqe Vera po vertet shume i pashem 💘😚

  • Manushaqe Vera
   Manushaqe Vera

   Normale zerin e ka super pa le pamjen e jashtme shume i pashem❤🥰😊

  • Elena Duzha
   Elena Duzha

   Poo❤💘👑

  • Tayna x Kida
   Tayna x Kida

   Poooooooooooooo❤️❤️❤️❤️❤️😍❤️😘😘😊

  • PFK BKM
   PFK BKM

   @fjori oruci poo👌 ka nje ze te shkelqyer Per Zotin 👏💖

 • Vilma Alliu
  Vilma Alliu

  💎💙

 • ezzo
  ezzo

  Si mund te jesh kaq i talentuar S mund ta besoj Love youuuuu My idooollll ❤❤🥺🥺🥺❤❤❤❤🥺🥺🥺❤❤❤

 • eni lekaj
  eni lekaj

  Oo zottt ky zanii jottt i adore itt 😍😍😍

  • LOREDANA OFFICIAL
   LOREDANA OFFICIAL

   eni lekaj SUBSCRIBE LOREDANA OFFICIAL👈👈👈🙏🙏🙏

Потврди
Zo Lanu
03:11
72 хиљ.