Butrint Imeri - Prita (Acoustic)
02:29
6,674,893
Reddit
Stream or Download „PRITA (Acoustic)“ by BUTRINT IMERI here 🎧
butrintimeri.lnk.to/Acoustic 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Audio production by Mixey
Video production by Valon Aziri
Guitar arrangements and played by Astrit Stafai
Cajon played by Ertan Ilyaz
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Butrint on Instagram: instagram.com/butrint_official
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Коментара
 • bybutrinti
  bybutrinti

  One year ago❤

 • Arber Pristaj
  Arber Pristaj

  Super kenge butrint

 • erblina musliu
  erblina musliu

  Bravo Butrint 😀😊😃

 • Elzana Zeqiri
  Elzana Zeqiri

  Super 😘

 • Entela Bregu
  Entela Bregu

  ♥️

 • Zenel Hyseni
  Zenel Hyseni

  😍😍😍

 • Qazim Gjeloshevic
  Qazim Gjeloshevic

  Me I miri

 • Ilker Agaoglu
  Ilker Agaoglu

  Turkish translate?

 • Elada Cama
  Elada Cama

  💐♝

 • Francesko Ahmeti
  Francesko Ahmeti

  🔥🔥🔥🔥🃏💽🎙️🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯😉

 • Adelina Picari
  Adelina Picari

  Shum e bukur kenga me pelqen.🎉🎉

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  Bravo ! 😊

 • emote rree
  emote rree

  💚💚💚💚💚💚

 • Lulzim Mena
  Lulzim Mena

  Hola! Saludos desde México 🇲🇽 Butrint Imeri es un chingón...!!!!

 • Eileen Wuttig
  Eileen Wuttig

  ❤️

 • Mimoza Rusinovci
  Mimoza Rusinovci

  Shume e bukur je kengetari me mi mir ne not dhe un e kam mësuar kete keng shum mir shum pom pëlqen😘

 • Iba Rey
  Iba Rey

  ta ha loqken

 • Zara Azorabekova
  Zara Azorabekova

  ❤️❤️❤️

 • Misada Gegaj
  Misada Gegaj

  😍🤗

 • Geneva Ch
  Geneva Ch

  Uaaa si me paska shpetuar kjo keng 👍👏👏👏👏👏

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  🌃❤️

 • Franceska Lulja
  Franceska Lulja

  Mua më plqen shum 💖💖💖💖💖💖💝💝❤ butriti imeri

 • ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂

  18.02.21 _____ 00.16

 • Anita Demirovska
  Anita Demirovska

  Voll gut

 • Gabriela Pane
  Gabriela Pane

  Ze embel te vdesss🌍🌍🌍🌍

 • ela 15
  ela 15

  Fav bre🥺🔥❤

 • sarina merkaj
  sarina merkaj

  Butrint😍😍😍😍😍😍

 • anila krasniqi
  anila krasniqi

  Wow bravooo😢😢😢😢👏🖒👍👌

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania

  🔥🔥🔥🔥

 • Nora Ljimani
  Nora Ljimani

  Puthja jote do me jet kujtim oj nana jot!

 • Besa H
  Besa H

  Edhe une po e pres dashurin e humbur,e kot 😢😢

 • Endless Lifee
  Endless Lifee

  🌼💙

  • Endless Lifee
   Endless Lifee

   @Messi 10 askim yazsana ordaann hadi bende gruba alicam swni

  • Messi 10
   Messi 10

   @Endless Lifee hihimmm

  • Endless Lifee
   Endless Lifee

   @Messi 10 Umarımmm doğru olur prensimmm. Hadi yaptin mi pinteresti

  • Messi 10
   Messi 10

   @Endless Lifee bilmiyorum bisey yaptim da kesin yanlis ama ne yapim

  • Endless Lifee
   Endless Lifee

   @Messi 10 Sinavin nasil gectiiiii??

 • NALMAS ADIGA
  NALMAS ADIGA

  I'm in love with this song ♥️ love from turkey ♥️

 • bybutrinti
  bybutrinti

  💓💓💓

 • Gezim Prapaniku
  Gezim Prapaniku

  Po' po

 • ARIZONA Gashi
  ARIZONA Gashi

  ❤❤

 • ela 15
  ela 15

  🥺😍

 • Butrint Imeri's fanpage
  Butrint Imeri's fanpage

  Mere me veti zemren timee🥺

 • Butrint Imeri's fanpage
  Butrint Imeri's fanpage

  Prita prita po s'erdhe moo

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  🥺🥺

 • Tenori Music
  Tenori Music

  Naser Berisha -A me kujton (Bjondina ime )

 • Genta Gjoci
  Genta Gjoci

  Dashuri ti dashuri kenga🥰🥰🥰

 • Lorenco Karriqi
  Lorenco Karriqi

  Nice

 • nanana dasasas
  nanana dasasas

  can someone please translate to english oder german

 • Brisi Saliaj
  Brisi Saliaj

  I love butrint

 • Advije Idrizi
  Advije Idrizi

  Kush mendon se Butrinti eshte me i miri like

 • Muzika821
  Muzika821

  rsloft.info/loft/video/pLqrzJjPpGHNnZQ e paske vjedh : Naser Berisha - a me kujton rsloft.info/loft/video/pLqrzJjPpGHNnZQ

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti

  💘Pritaaaaaaaaaaa........

 • Lika Hakani Hakani
  Lika Hakani Hakani

  Fantastic song.

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  ♥️♥️♥️💞♥️

 • Meli Pashaj
  Meli Pashaj

 • 11
  11

  😘😘😍😍😍😘😘😘😘💗💗💗💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Dona dona
  Dona dona

  Dua te perqafoj Sa keq qe me ikeee

 • Koley Sh
  Koley Sh

  Thanks good

 • Spiros Hamza
  Spiros Hamza

  👇 Ketu tregon se sa here e ke degjuar! Kliko dhe te kanali im te degjosh remixin e kesaj kenge magjike!

 • Tasim Limani
  Tasim Limani

  I love

 • Tasim Limani
  Tasim Limani

  1shi je

 • ema kadishani
  ema kadishani

  O veq met hek prej qefit

 • DoNA Ajazi
  DoNA Ajazi

  🥰🥰🥰🥰🥰💥💥🦋🦋

 • 123 45
  123 45

  Hëre e pare qe e gjoj te lumtur 😘 ke nje ze te mrekullueshme ♥️♥️😘♥️♥️♥️😍😍😍😘♥️💖💖💖

 • 123 45
  123 45

  Bravo te lumtur trint ke ber nje kenge fantastik 😍♥️ te lumtur

 • 123 45
  123 45

  Bravo. Trint te lumt nje kenge e bukur 😍😍😍😘😘

 • Valbona Caka
  Valbona Caka

  Shumë e bukur kjo këngë je bravo

 • dua
  dua

  Mësoni se cilat janë 4 gjërat që një vajzë duhet t’i bëjë sa është beqare ❤️️👇 rsloft.info/loft/video/lrWftrLOppnXi5w

 • Nafije Kryeziu
  Nafije Kryeziu

  Muzik super❤❤❤❤

 • Amarildo Caushllari
  Amarildo Caushllari

  Shkojm per 6 milll🔥🔥🔥

 • ina ina
  ina ina

  5M

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Bos

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Bukur

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Bukur

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Bukur

 • A. Gj
  A. Gj

  "Vargje dhe nje muzike qe ne shpirt te vrasin".

 • Sul Peposhi
  Sul Peposhi

  Bravo bosi

 • Alina Stavarache
  Alina Stavarache

  Amazing voice!

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Prita prita nuk erdhe ma🥺 T'thirra t'thirra sum bane za 💔

 • Alina Stavarache
  Alina Stavarache

  Amazing song, amazing voice, I feel this voice deep inside my soul, even I don't understand the words. I listen this song on repet. Really amazing!

  • Its me
   Its me

   English lyrics You took my heart Now verything is without sence I will always remember your kisses and endearments I want to hug you Why did you leave me? I belived you but it was a mistake If I see you with another one is the only way to forget you It can be the only salvation Beacuse I always waited you But you didn't come back I called you but I couldn't hear you voice Why didn't you come back? Why didn't you call me ? Even in dreams I thought that you called me But when I woke up It wasn't you Your words in my mind will be momories Beacuse I always waited you But you didn't come back I called you but I couldn't hear you voice Why didn't you come back? Why didn't you call me ? :(

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Super

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Dua te perqafoj se keq me hike 😊😉💋

 • rinor pervizaj
  rinor pervizaj

  Teksti: More me vete Zemren time Asnjegje me nuk ka kuptim.. Puthjet e tua...dhe ledhatimet Do te me mbesin kujtiim Dua te te perqafoj Sa keq qe me ike Sa shum te besova Por gabim Me mujt me tzon me tjetrin O vec me t'hek prej qejfi Ndoshta I vetmi shpetim... .... Se un gjithmon t'prita t'prita Po serdhe moo T'thira t'thira Sm bone zo Pse nuk erdhe mo E sm bone zo Ejjjj...t'prita t'prita po serdhe mo Edhe ne enderr mu duk qe me thire Po kur u zgjova..sishe ti Fjalet e tua ne mendjen time Do te me mbesin kujtim ... Me mujt me tzon me tjetrin O vec me t'hek prej qejfi Ndoshta I vetmi shpetim .... Se un gjithmonn..t'prita t'prita Po serdhe mo T'thira t'thira Sm bone zo Pse nuk erdhe mo E sm bone zo Ejjj.t'prita t'prita po serdhe mo..... >

 • Ad Pirla
  Ad Pirla

  Prita Prita Comment

 • LYRICS universe
  LYRICS universe

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭like nese zeri i butrintit ju ka prek ne zemer 👇

 • EsmerIbrhmv
  EsmerIbrhmv

  Dua te perqafoj 🥺💔

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Edhe ne enderr mu duk qe me thirre..por kur u zgjova s'ishe ti😢

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Prita tprita po s erdhe mo💔💉

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  O vec met hek prej qejfit

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Puthjet e tua dhe ledhatimet do te me mbesin kujtim💔🔥

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Asgje gje mo ska kuptim

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Morre me vete zemren time💉💖

 • mentor peposhi
  mentor peposhi

  Shum e bukur💟

 • Beast Mode
  Beast Mode

  .....🥀

 • Armend Koci
  Armend Koci

  👏👏👏🥰

Потврди
Dhurata Dora - Harrom
03:37
28 мил
Capital T - Akull
03:09
25 мил
No Drama.
1:31
27 мил
BARABULA - Fortune
0:22
30 мил