Butrint Imeri - Prita (Anso Remix)
02:37
235,010
Reddit
Stream or Download now "Prita (Anso Remix)" here 👇 lnk.to/PritaRemixStores
Remix by ANSO
Written by Festim Arifi
Recorded by MIXEY
Butrint on Instagram: instagram.com/butrint_official
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Коментара
 • Honey bee
  Honey bee

  What langue is it?

  • Ρoμίνα 12
   Ρoμίνα 12

   Albanian

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  Remix super🔥🥰

 • Ρoμίνα 12
  Ρoμίνα 12

  Pse un gjithmonë?😔

 • Melinda Ademi
  Melinda Ademi

  Tduuuuu

 • Iba Rey
  Iba Rey

  bombastik pasha krejt

 • firo frio
  firo frio

  Talent Yes are No

  • firo frio
   firo frio

   Love it

 • charli d'amelio
  charli d'amelio

  Jeta ime sa bukur e ke bere remixin jeta ime♡♡♡♡♡

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  💋💋💋💋💋💛💛💛💋💛💋💛💛💋💋💋💋💛💋💛💛tdoa

 • Erika Gjoni
  Erika Gjoni

  Amazinggg♥️♥️

 • My paint E
  My paint E

  You are a love 😊

 • Vaide Murataj
  Vaide Murataj

  Te dua pafund uroj te takoj dhe te shikoj syt e tua te bukur a l love you butrint ❤❤❤❤❤❤

 • Sarm Ass
  Sarm Ass

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤤🤤🤤🤤🤤🤤😇🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤🤤😍🤤😍😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍🤤😍😍🤤🍫🍫❤️🍫🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫😇🍫❤️❤️🍫🍫❤️🍫🍫❤️🍫🍫🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️❤️🍫🍫❤️🍫🍫🍫❤️🍫❤️🍫🍫❤️🍫🍫🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️😇❤️🍫🍫❤️😇❤️🍫❤️🍫🍫❤️🍫❤️🍫🍫🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫❤️🍫🍫❤️🍫🍫❤️🍫🍫❤️😇❤️🍫😇❤️😇❤️🍫❤️🍫🍫🍫🍫😇❤️😇❤️😇😇❤️😇😇❤️🍫🍫❤️🍫🍫❤️🍫😇❤️😇❤️😇❤️😇😇❤️😇😇❤️😇❤️😇❤️😇😇😍😍❤️🤤🤤❤️🤤🍫😍❤️🤤🍫😇🤤❤️🤤❤️😍❤️🤤❤️😇

 • Arba Bacaj
  Arba Bacaj

  Bravo Trinti love youuu

 • filay take
  filay take

  Prita prita letrat te grus nuk jon bo

  • ina ina
   ina ina

   😂

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  Omg I love this song(and Butrinti too).I am veryyy happy for my fav person in this world (Butrint Imeri)❤️💞😘🔥🔥🔥

 • Florenc Manreka
  Florenc Manreka

  😍

 • Raul Izquierdo
  Raul Izquierdo

  holy crap wow 😍

 • My paint E
  My paint E

  Un kur flas me shoqet në whatsapp : Ky butrint Imeri është kaq mendjemadh Shoqja ime: ndoshta është Shoqja: tjt Po eshte Pak Kurse butrint Imeri : Sjam mendjemadh😂😂 Pastaj të gjitha qeshim por në fakt je je😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 No no sje💓

  • My paint E
   My paint E

   @Maria Dardha Un ısha Duke ber hjg 🙄🙄🙄 Po ku merrnı vesh ju se🤦

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ☆★♡♥★♡♥☆♡♥☆★♥☆★♡♥♥★★♥♡

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ☆★♡♥♥♡★☆☆★♡♥♥♡★☆☆★♡♥♥♡★☆☆★♡♥

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ★★★★★★★★

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ☆☆☆☆☆☆

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ♡♡♡♡♡♡♡

 • Maria Dardha
  Maria Dardha

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • Samsung Selia01
  Samsung Selia01

  😘😘😘😘❤❤❤❤

 • Iba Rey
  Iba Rey

  geillllleeeer sxheiss bre vol Mein Ding

 • Didi Riri
  Didi Riri

  Hahahha qfar comments🤣 Ladys nuk ja nin Butrintit qe jeni alive🤣

 • Didi Riri
  Didi Riri

  Much better 😎 thanks

 • Butrioorse forever
  Butrioorse forever

  ❤️❤️

 • G D
  G D

  TEK TÜRK DİNLEYİCİSİ BEN MİYİM ACABA?

 • Adina Blaku
  Adina Blaku

  My bebe💞

 • Ledion Enxhi Paja
  Ledion Enxhi Paja

  ♥️♥️♥️♥️♥️💕💕💕💗❣️❣️💞❤️💟💟💟💟♥️♥️♥️🤩🤩😍😍😍😍🌟🌟🌟❣️❣️💗💞💚💕♥️💞💟💟💟💞❤️💕♥️😄😄💪💪💪🤩😍💥💥💥

 • Anisa Zekaj
  Anisa Zekaj

  Kush ta bani remix

 • mergim syla
  mergim syla

  🇦🇱🇦🇱🔥🔥

 • Big Albania
  Big Albania

  sa endrra kan pickat e shkreta shum imagjinata per butrintin 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Dj Colli
  Dj Colli

  Sick mix anso

 • Stefanie Morina
  Stefanie Morina

  Videoklipi si Stresi Lambo

 • Artiola Saiti B B
  Artiola Saiti B B

  Super kenge o Butrint bravo te lumte Super Kange e mire Dashnije Prita Je nje Super Kengetare suksese ne te ardhemene

 • Hans Bazelmans
  Hans Bazelmans

  Afschuwelijk.

 • Arian Memushaj
  Arian Memushaj

  shm super ❤❤😙😙😙

 • Eni Cupu
  Eni Cupu

  🔥🔥👑

 • Męřļîņă_ Îřěm_
  Męřļîņă_ Îřěm_

  Butrint, love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu so much 💖💋😍😍😘💚💙💛💖💋💋😍💖💋😍😍I can't wait for the new song 💋❤💙💚💛💜💓💕💖💗💘💝💞💟dhe jam shm e sigurt qe kenga e re do jet hiti i vitit 😍😘😙😍😘😙😚😋💑💕💖💕💖💖💕💕💖💖te gjithe butriorsat jane me ty butrint, ne do te mbeshtesim gjithmone si fansat e tu te zjarrt 💋❤💋💋❤💋❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Emine
  Emine

  Shum kenge e bukur ❤

 • ina ina
  ina ina

  Koha për 1💣 🤫😍✌️🔥

 • Thorsten Rothweiler
  Thorsten Rothweiler

  Anso superjob bro mas teje deri nmaje👌🏼🔥

 • Krenar Pepa
  Krenar Pepa

  Nuk esht e bukur😒☹️

 • fadil ibishi
  fadil ibishi

  super mir epaske bo muziken te lumt ty butrint ❤❤

 • Enver Cara
  Enver Cara

  Te dua shuuum

  • Enver Cara
   Enver Cara

   Butriti meraj

 • Kris Kris4
  Kris Kris4

  Ti je jet o butrint

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Wow🥺😍

 • Ilir Rama
  Ilir Rama

  Jam shume e lumtur qe jam fansja jote. I love you very much! Te dua marrezisht Butrint

 • Eri Erika
  Eri Erika

  Nje remix teper i bukur ama zeri yt e ben kengen superrr I love youuuuuu💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Erisjana Bajraktari
  Erisjana Bajraktari

  Dashuri♥️♥️♥️♥️

 • zejnep islamii
  zejnep islamii

  O zott😍😍💕💕💕

 • klarisa
  klarisa

  Super keng

 • RAMBO A
  RAMBO A

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜🧡💛💚💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Ardita Sulejmani
  Ardita Sulejmani

  o zemrushi jem butrint imeri💙💙💙

 • Anxhelita Koxha
  Anxhelita Koxha

  ❤️

 • serena
  serena

  Trint 🥺❤

 • Ronela Gj.
  Ronela Gj.

  T'pritaaaa😥😥😥😥😔😔🥰❤

 • Letisja Stivi
  Letisja Stivi

  I love te dua shumm❤❤❤👌

 • Elima_Butrint_ Official
  Elima_Butrint_ Official

  Super. Butrint je me i miri. Like kush esht fans i Butrintit 👇

  • •Era•
   •Era•

   @Elima_Butrint_ Official 😘♥️🔥

  • Elima_Butrint_ Official
   Elima_Butrint_ Official

   @•Era• 😙

  • Elima_Butrint_ Official
   Elima_Butrint_ Official

   @king butrint edhe une jam e cmendur ashtu si ti

  • •Era•
   •Era•

   Une jam e qmendur mas ti

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  je nje dashuri e vertet te dua pafund love you ❤suksese ne jete zemer

  • Andi.Sh2
   Andi.Sh2

   Me bo subscribe ta kthej🤗

 • ema kadishani
  ema kadishani

  Bravo je kengetari Mai miri ne bot ti je ndriqimi i djellit ❤❤❤❤❤❤😍😘😙

 • S.L Bruv
  S.L Bruv

  Anso bro e paske rexh 🔥🔥

 • Lyrics Girls
  Lyrics Girls

  Lov my boyy ❤❤❤🔐🔐song you lov ❤❤❤🔐🔐

 • •Era•
  •Era•

  Super keng loqk♥️🔥

 • M4E
  M4E

  Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍😍😍

 • Trinti _Trinti
  Trinti _Trinti

  Super ❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑❤👑 Trintii❤👑❤👑❤👑❤👑👑❤👑❤👑❤👑

 • Męřļîņă_ Îřěm_
  Męřļîņă_ Îřěm_

  Te dua jashte mase, shpresoj te te takoj ndonje dite dhe te shikoj buzeqeshjen tende te mrekullueshme 💋💖😘💚❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • h844 844
   h844 844

   te dhjefasha butrintin😼😼😼

 • Męřļîņă_ Îřěm_
  Męřļîņă_ Îřěm_

  Shm bukur o trintush bukurosh, je jeta ime, te dua shume ❤ ❤ my idol 💋, my life 😘, my angel 😇, my everything 💚

 • Męřļîņă_ Îřěm_
  Męřļîņă_ Îřěm_

  Brv Butrint love you 💖 💋 💋 😚

 • Tanja Wetzlau
  Tanja Wetzlau

  Einfach hayat👌💖💖💖💖💖

 • pashe Rina
  pashe Rina

  Trinti yll je♥️♥️

 • Olta Kuqi
  Olta Kuqi

  My sweet 🥺💞

 • Fatjon kuqari
  Fatjon kuqari

  O dashuri o jeta ime o ajri im o engjelli im je shum i mir dhe je yll nese te tjeret mendojn keq per ty vari lesht mos i mendo fare mendo vetem kaq qe ke njerez qe te duan shum nuk e di sa na do por rendesi ka qe te kemi njw pjes te dashuris tende ti e ke krejt dashurin time 💖💖💖💖💖❤❤❤❤💞💞😇😇😇😇😇😇😇😇😇😍😇😍😇😇💖💖💖💖💖😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💚💚💚💚💓💓💓💓💓💞💗

 • Rukela Bani
  Rukela Bani

  I LOVE YOU SO MUCH TRINTI LOVE LOVE LOVE LOVE ♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️♥️❤❤♥️❤♥️❤❤❤❤♥️❤❤♥️❤♥️♥️❤❤♥️❤♥️♥️❤♥️❤❤♥️♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤❤♥️

 • adelina visha
  adelina visha

  you are the best singer I love you my world, ti je frymarrja ime te dua deri ne fund te jetes ❤❤❤❤❤💗💗💗💋💋💋💋😘😘😘🤩🤩🤩🤩👌👌👌👌😘😘💝💝💞💞💕💕❣❣💚💚💖💖💖❤❤❤❤❤

 • Genti Abrashi
  Genti Abrashi

  👀👀👀♥️💚🔥🔥🔥🤗🤗🤗💙💥💜💜💓

 • oltiis_tha oltis
  oltiis_tha oltis

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Altea Fjolla
  Altea Fjolla

  Jeta imeeeee e kalle You tube❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Nasipe. Hysi
  Nasipe. Hysi

  Trintush ❤️❤️❤️😘😘😍🥰

 • Nasipe. Hysi
  Nasipe. Hysi

  My fav song ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Hatiqe irsni hatiqe
  Hatiqe irsni hatiqe

  Te lumttt Butrint je me i miri kengetar😎😍👏👏👏👏👏👏

 • ꪖꪶꫀ᥊ꪖ ꨄ
  ꪖꪶꫀ᥊ꪖ ꨄ

  ANSO MUSIC 🙏🥰

 • Marjo tabaku
  Marjo tabaku

  super remiks

 • Kornelia
  Kornelia

  💘💘💘💘💘

 • Lorena Gashi
  Lorena Gashi

  I love you so much 💖💘✨ Butrint

 • Music G
  Music G

  Mein baby ❤️

 • Alessio Lulaj
  Alessio Lulaj

  Këng shum e bukur suksese Trintosh

 • Alesia Rrungaja
  Alesia Rrungaja

  Kenga eshte shume e bukur ♥️😘🥰❤️

 • Elvina Zeqiraj
  Elvina Zeqiraj

  ❤️❤️💞💞💞💞i love song🤍🤍

 • Ajashari
  Ajashari

  Hallall pendohem qfar remixi🔥

 • Adenita Xhelili
  Adenita Xhelili

  PSE NUK ERDHE MO 😞 E S'EM BONE ZO

 • MusicLyrics
  MusicLyrics

  Niceeeeee🔥😍💙😘😘

 • brunilda ndreu
  brunilda ndreu

  je personi me i vecante ne jeten time I LOVE YOU TRINT❤❤❤

 • Anessa Bytyqi
  Anessa Bytyqi

  Tduaa loqk

 • Vasilika _Butrint
  Vasilika _Butrint

  Awwww super❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓💓💓😍😍😍😍💘💘💘💘💘💘

Потврди
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
02:59
755 хиљ.
Butrint Imeri - Alea
02:48
34 мил
No Drama.
1:31
27 мил