Butrint Imeri / n'Bahçe t'Babs, Podujeve / 2018
00:53
14,229
Reddit
℗ & © AVD Digital. All Rights Reserved.

Коментара
 • Nobady _
  Nobady _

  Love you BUTRINTI meri je o zemre ime❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Natyra Krasniqi
  Natyra Krasniqi

  💕💕

 • g0l0 1998
  g0l0 1998

  Omg🥺❤️

 • Melisa Habilaj
  Melisa Habilaj

  Xhanem kenga ime me e preferuar ☺️☺️😘

 • Ergina Pura
  Ergina Pura

  Je nje king i vetret♥️♥️♥️❤❤❤💋💋💋

 • Olsiona Xhanari
  Olsiona Xhanari

  omg😍

 • Gjyljana Balla Hajt Hajt
  Gjyljana Balla Hajt Hajt

  asnje moment nuk mund te harroj ty my king TRINTIIIIII😘😘💋💋💋💖💖❤❤👑👑👑👑

 • butrint Imeri
  butrint Imeri

  Xhanem ❤️❤️😘😘🌟🌟💋💋

 • Celular Line
  Celular Line

  Trinti💜💜

 • Alesia Demcaj
  Alesia Demcaj

  Me I bukri I botes je butrint😻😻😻😻

 • Butrints Vlog
  Butrints Vlog

  Mrekulli

 • Melisa Küçükdağ
  Melisa Küçükdağ

  Cila është kënga në 23 sekonda?????

 • Ble
  Ble

  Zemra ime te dua dhe do te te dua pergjithmon butrint ❤❤ proud to be your fan💋

 • shpresa fasllia
  shpresa fasllia

  Te dua shum butrint je gjithqka qe kam dasht gjith jeten time me te pas dhe kur ndodhem larg tej prezensja jote mungo shummm

 • Londjana Bregu
  Londjana Bregu

  Yll bote ❤❤💖❤❤❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖😍❤💖😍💖❤💖😍💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖😍❤💖😍😍😍❤❤😍❤😍💖❤❤❤😍😍❤💖😍💖😍💖😍

 • Leonora Ndoj
  Leonora Ndoj

  O ylll boteeeeeeee te psh shummmmm

  • Widowmack
   Widowmack

   Mylle t thash

 • hahaha hahahhahahahah
  hahaha hahahhahahahah

  te dua shummmm bellla bellla te pershendes nga edisa

 • e j
  e j

  O xot a ka mat mir se ti

 • e j
  e j

  Xhanemm benimmm ❤💓💗💖💖

 • Kaltrina Selimi
  Kaltrina Selimi

  Deri kur ka me zgat...💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Benita Gashi
  Benita Gashi

  Tduaaaaaaaaaaaaaaaaaa butrint imeri ❤ ❤ ❤ xhanem tlumt goja shum ❤ ❤ ❤

 • Marigona. My favorite singer Butrint
  Marigona. My favorite singer Butrint

  Ma I bukuri n bottt je Butrint t du shumm......

 • Ferdes Ramadani
  Ferdes Ramadani

  NUK MUJ MET HARU PREJ ASAJ NATE UNE MENDJEN E KOM VEC TE TY❤❤ KANE KALUR VETEM 4 DITE EDHE ME MUNGON SHUMMMMMMMMMM❤❤ DU MET TAKU EDHE NIHER POR KET HER TE DAL FOTO ME TY SE NE TETOV NUK MUNA MET PERQAFU E MET PUTH 💋💋💋😙😙 TE DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SHUMMMMMMMMMMMMMM❤❤❤💎💎💎💎💎💎

  • Widowmack
   Widowmack

   Ik ri anej

 • Ferdes Ramadani
  Ferdes Ramadani

  Te dua shummmmmmmm Trinti ❤❤❤❤ Je ma i miri i botes😍😍😍💎💎❤❤❤

 • Wengie official
  Wengie official

  Dashurii❤️🤧

 • Eduarda H
  Eduarda H

  im so proud🍬👼

 • Nadia Shala
  Nadia Shala

  O ellefont😂😂😂😂😂 Je shum person i mire dhe i dashur nuk tallem

  • Widowmack
   Widowmack

   Kush t pyti si esht nrml qe si shpirt esht

  • Widowmack
   Widowmack

   Kujt i thu ellefont ti m koala sypordh

 • Vanesa Emiri
  Vanesa Emiri

  😍😍😍😍

 • Sihana Gashi
  Sihana Gashi

  Love you

 • Sihana Gashi
  Sihana Gashi

  ❤❤❤

 • Ernesa Duli
  Ernesa Duli

  Xhanëm🌹🌹❤️

 • Elda Arifaj
  Elda Arifaj

  Asniher nuk kom metlon xhanëm🌹❤

  • Butrint &Adea
   Butrint &Adea

   pa ty jeten nuk e du xhanem aaaa xhanem

 • Fatma Luzi
  Fatma Luzi

  Love you

 • Kristina Meko
  Kristina Meko

  Thjesht je dashuri te dua♥♥♥

 • Rina Rina
  Rina Rina

  Tduaaa xhanemm❤❤

 • Fatma Luzi
  Fatma Luzi

  Proud

 • Fatma Luzi
  Fatma Luzi

  My xhanem

 • Elda Arifaj
  Elda Arifaj

  Teduaaa😍😍😍😍😍

 • lina-erva arifi
  lina-erva arifi

  Xhanem❤️❤️❤️❤️❤️

 • Blerta a
  Blerta a

  Blessed❤️😍

Потврди
Butrint Imeri
03:00
49 хиљ.
Butrint Imeri - Kush?
03:34
24 мил
No Drama.
1:31
27 мил